A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - M'ke Pre N'bes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2012

2012-07-05T02:28:45

Këngë e albumit:

"O Marak"


E endrrova nje jet tjeter
tjeter jet me ty
me sy mbyllur fatit i besova
qe sna ndan me ty

ref:

Kurr hallall kurr hallall
prej meje se ke
t'kam besu skam dyshu
ti ne bes mke pre

Kurr hallall Zoti madh
o mos ta boft ty
kur mas shumti
njet mu deshte
shpinen ma ke kthy

E endrrova nje jet tlumtur
njet te lumtur bashk
e pamundur si i marr besova
se ti me ke dasht

Ref:

Kurr hallall kurr hallall
prej meje se ke
kam besu skam dyshu
ti ne bes mke pre

Kurr hallall Zoti madh
o mos ta boft ty
kur mas shumti
njet mu deshte
shpinen ma ke kthy

E endrrova nje jet tlumtur
njet te lumtur bashk
e pamundur si i marr besova
se ti me ke dasht


Ky tekst u dërgua nga  albertjack   YanaOtr
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018