A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - A Ke Zemër


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Prap Të Dua"


Njiher jam pa me ty,
2 her zemra mu thy,
3 her tkam thirr me dal,
tkam prit e nuk ke ardh.

diten smunem me tgjet,
naten smundem me fjeten,
nander me njen se praku
mdel gjumi prej meraku

Ref :

ku je ti ku je mshef
pa ty dielly sasht tuj nxeh,
pa ty hana spa ban drit,
a ke zemer a ke shpirt
ku je ti ku je mshef
pa ty dielly sasht tuj nxeh,
pa ty hana spa ban drit,
te kam zemer te kam shpirt

Trandafili me er
Ne zemer me ke ther,
mos me le me jetu kot
mos ma ben kengen me lot

diten smunem me tgjet,
naten smundem me fjet,
nander me vjen se praku
mdel gjumi prej meraku

Ref 2X:
ku je ti ku je mshef
pa ty dielly sasht tuj nxeh,
pa ty hana spa ban drit,
a ke zemer a ke shpirt
ku je ti ku je mshef
pa ty dielly sasht tuj nxeh,
pa ty hana spa ban drit,
te kam zemer te kam shpirt


Ky tekst u dërgua nga  ronni202
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018