A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Hajt Hajt Veq Vazhdo

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Meda - Hajt Hajt Veq Vazhdo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Prap Të Dua"


Asnjeher nuk kam mendu
Une me vujt e ti me u gzu
Kur mas shumti dhimbje kam
Ti nuk don me dit ku jamm
Kur mas shumti dhimbje kam
Ti nuk don me dit ku jamm

REF:Hjat Hajt veq jeto
Per te'kaluaren mos mendo
Kam me te ra ndermend per mua
Kan me t'vra gjynahet tua
Kam me te ra ndermend per mua
Kan me t'vra gjynahet tua

Asnihere nuk kam mendu
Zemren tande me lendu
Kur t'pendohesh ne kete jete
ke mem lyp e s'ke me gjet
Kur t'pendohesh ne kete jete
ke mem lyp e s'ke me gjet

REF:Hjat Hajt veq jeto
Per te'kaluaren mos mendo
Kam me te ra ndermend per mua
Kan me t'vra gjynahet tua
Kam me te ra ndermend per mua
Kan me t'vra gjynahet tua


Ky tekst u dërgua nga Vlonjat Dvorani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018