A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Mos E Harro Zemrën

Audio

Video Link

Meda - Mos E Harro Zemrën


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2003

2003-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bjondinë"


Merre Zemren qe ka rrahe
Veq per ty dikuuuur
Se ti dhimbjen e kti shpirti
Si kuptove kurrr
Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy
Merre Zemren time t'shkrete mbyte ]
Me dur tua pastaj kanqu ne kete bote se
ma s'them te dua Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy

Ref:Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee
Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee

Merre Zemren qe ka rrahe
Veq per ty dikuuuur
Se ti dhimbjen e kti shpirti
Si kuptove kurrr
Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy
Merre Zemren time t'shkrete mbyte ]
Me dur tua pastaj kanqu ne kete bote se
ma s'them te dua Merre Zemren Qe t'ka dashte dhe qe e ke thy
se nuk dua te besoj se ti m'ke genjy

Ref:Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee
Mos me thuaj lamtumir shkova per shendet
Se qdo fjale qe ma ke thane plag e kam kete jete
Plag e kam kete jete plag e kam ketee jetee


Ky tekst u dërgua nga Vlonjat Dvorani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018