A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Edhe Ti Më Doje

Audio

Video Link

Meda - Edhe Ti Më Doje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ku Je Ti"


Dikur ishin me 1 klas
dhe te deshta teper,
ti me thojshe te kom shok
si ti nuk kam tjeter
edhe ti me doje shume
por i pari ta thash une,
edhe ti kishe nevoje
se dashurija nuk eshte loj

Ref:
Si nuk pat meshire,
shoqja jote me e mire,
pse s'i erdh keq
qe na ndau veq e veq
Si nuk pat meshire,
shoqja jote me e mire,
pse s'i erdh keq
qe na ndau veq e veq
qe na ndau...

Te gjith na kishin lakmi
ne vitet shkollore
ishim gati te pandar
gjithmone dor per dor
ishte edhe vitii i pare
kur zeemren ta patta fa
sa te lumtur ishim ne
une i ri e ti e re ...

Ref x2:
Si nuk pat meshire,
shoqja jote me e mire,
pse s'i erdh keq
qe na ndau veq e veq
Si nuk pat meshire,
shoqja jote me e mire,
pse s'i erdh keq
qe na ndau veq e veq
qe na ndau...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018