A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • E Lindur Për Pabesi

Audio

Video Link

Meda - E Lindur Për Pabesi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.2"

Këngë e albumit:

"Kolazh 2005 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Ku Je Ti"


nuk te paskam njohur fare
paske qen nje mendje madhe
sot kur me kujtohesh gati nuk vdes

sa kishe nevoj per mua
njemi her mthojshe te dua
mpaske dashur veq per interes

2x Ref.

shetis rrugve pa nevoj
shpirtin tim ta qetsoj
te me kthehesh mos provo
se tash te njoh

te zgjodha nga ma te mirat
ti plotsova krejt deshirat

ishe sikur nje engjull ne dy syt e mi
por shum von une e kuptova
nuk ishe ashtu si mendova
ishe e lindur veq per pa besi

2x Ref.

shetis rrugve pa nevoj
shpirtin tim ta qetsoj
te me kthehesh mos provo
se tash te njoh


Ky tekst u dërgua nga ida dhe nella
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018