A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Unaza Ne Gisht


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/05/2013

2013-05-03T08:58:03

Këngë e albumit:

"Per Ju"


Tkan qu lajm mik mas miku
Skam lan ven pat kerku
Ani a jom zemren tone apo krejt ti mki harru

Tkan qu lajm mik mas miku
Skam lan ven pat kerku
Ani a jom zemren tone apo ti krejt mki harru

Ref:x
Unaza e gishitit mbetet doren tem
Spasna dit qe paske qen per tjetrin e leme
Unaza e gishitit mbetet doren tem
Spaska qen kysmeti jem oj nafaka e preme

Shume i ri e me plot halle qka mbani kjo dashni
Krejt mrapsht po na shkon jeta ku i del fundi nuk pe di .
Shum i ri e me plot halle qka mbani kjo dashni
Krejt mbarbsht po na shkon jeta ku del fundi nuk pe di

Ref:
Unaza e gishitit mbetet doren tem
Spasna dit qe paske qen per tjetrin e leme
Unaza e gishitit mbetet doren tem
Spaska qen kysmeti jem oj nafaka e preme


Ky tekst u dërgua nga Tubatuba
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018