A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Xhelozi, Dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/07/2013

2013-07-03T21:12:29

Këngë e albumit:

"Llokum"


Ai shikim te un tka mbet
Hiq se din qka don me t'gjet
taksirati kurr nuk dihet
e ke afer po nuk shihet

Ai shikim te un tka mbet
Hiq se din qka don me t'gjet
taksirati kurr nuk dihet
e ke afer po nuk shihet

ref:

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

Ai shikim ajo buzqeshje
te dua me thon ne heshtje
un t'kuptoj edhe kur s'flet
ti nuk mundesh me nejt vet

Ai shikim ajo buzqeshje
te dua me thon ne heshtje
un t'kuptoj edhe kur s'flet
ti nuk mundesh me nejt vet

ref:

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

ref:

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater

Taksirati fati gjithmon jan afer
qka se don me zor ke me dasht me hater


Ky tekst u dërgua nga jackwilshere
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018