A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Diten Qesh Naten Qaj

Meda - Diten Qesh Naten Qaj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2014

2014-07-10T14:59:35

Këngë e albumit:

"Princeshë"


Diten me tjeter qeshi e rii
naten pa ty qaj ne vetmi

Ref:

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Diten te gjithve ju them jam mir
naten pa ty e kam veshtir

Ref:

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do

Plas moj zemer mos duro
diten qesh naten vajto
e qfar jete qenka kjo
mos me pas ata qe do


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018