A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Jam Pa Behane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/07/2014

2014-07-10T15:38:24

Këngë e albumit:

"Princeshë"


Jam djal pa behane
meritoj ty me tpas
jam i keq i vetvetes
e i miri i krejt dynjas

Ref:

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Lutje zemres tande
do ti bej cdo dit
mos kerko dashni
te njerzit pa shpirt

Ref:

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje

Jam jam i qmendur
i qmendur pas teje
qka ta bon ty zemra
ke me pas prej meje


Ky tekst u dërgua nga albertislami
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018