A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Rrush I Embel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  107

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2014

2014-12-09T21:27:24

Zemra jeme Ra ndor tande
Tjeter njeri ti ma bone
Zemra shkon aty ku don
E Kerkan se e degjon

Ref#

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Zemra Zemren po e dojka
po pa vujt nuk po bojka
Ksoj dashnie i raft pika
Helmon Djemt edhe qikat

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu

Ooo Rrush i Ombel
T'qet buza tomel
Ske ku me shku
Ti ke lind per mu


Ky tekst u dërgua nga  k1nnGz
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018