A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Kurre Mos Thuaj Kurre

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Kurre Mos Thuaj Kurre


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2015

2015-07-20T20:26:34

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Arsim Bunjaku

Këngë e albumit:

"Hallall"


S'ka moment te lige
N'dashuri kam thane
E tash e kuptova
Sa gabim jam kan

E kur dashurohesh
Askend nuk e njeh
Krejt qka flasin, le t'flasin
Nuk i nin e nuk i sheh

REF. 2x
Kurre mos thuaj kurre
Qe n'dashni nuk bjen
Asaj nuk i dihet
Vjen, ren e pa ren

Asnjehere ne jete
Jo, s'e kam besu
Se vjen ai moment
N'dashni me u dorzu

E kur dashurohesh
Askend nuk e njeh
Krejt qka flasin, le t'flasin
Nuk i nin e nuk i sheh

REF. 4x
Kurre mos thuaj kurre
Qe n'dashni nuk bjen
Asaj nuk i dihet
Vjen, ren e pa ren


Ky tekst u dërgua nga tini
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018