A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Prishtine Tirane

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Prishtine Tirane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2015

2015-07-20T20:26:55

Këngë e albumit:

"Hallall"


Pasha zotin belaja mka gjet
Pa ty zemer ma mir eshte me dek
Dashuria ne zemer mka vraaaaaa
Pa ty nuk po muj as gjum me booo
Si cunami zemer po vershooon
Ti je bomb qe po eksplodon
Ti ban show e ti je ra ntrend
Pa ty nuk me zen o vendi vend.

REF
Tirane prishtine prishtine tirane ti e bon hallakam
Tirane prishtine prishtine tirane oh ti je si vullkan
Tirane prishtine prishtine tirane ti e bon hallakam
Tirane prishtine prishtine tirane oh ti je si vullkan

Atje ku je ti jam unee
se te njoha jam i bekum
Pa ty jeta eshte veq mundiiiim
Ideale je o shpirti im
Si cunami zemer po vershooon
Ti je bomb qe po eksplodon
Ti ban show e ti je ra ntrend
Pa ty nuk me zen o vendi vend

REF
Tirane prishtine prishtine tirane ti e bon hallakam 2 h
Tirane prishtine prishtine tirane oh ti je si vullkan
Tirane prishtine prishtine tirane ti e bon hallakam
Tirane prishtine prishtine tirane oh ti je si vullkan


Ky tekst u dërgua nga Vlonjat Dvorani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018