A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Flej Flej


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/07/2015

2015-07-21T07:00:01

Këngë e albumit:

"Hallall"


Jane dy zemra,ne nje shpirt
ty tkam yll ty tkam drit
Njesoj flasim,njejt mendojm
Nje dynja po na lakmojn

(REF)
Flej ,flej ti rehat
un te du me hakikat
Flej ,flej ti rehat
Lum per ty ken e ke ngat
Flej ,flej ti rehat

Na shkoft jeta me sevda
E lus zotin msysh mos me na ra
Njesoj flasim,njejt mendojme
Nje dynja po na lakmojne

Flej ,flej ti rehat
un te du me hakikat
Flej ,flej ti rehat
Lum per ty ken e ke ngat
Flej ,flej ti rehat ( 2 X)


Ky tekst u dërgua nga jona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018