A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Marre Per Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/12/2015

2015-12-04T17:00:02

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Fatmir Muja


O krejt e din sa t'kam dasht ty,
Po krejt dashnia n'urrejtje mu kthy,
Paskan pas t'drejte kur m'paskan than,
Se nuk ja vlen un me ty me kan,

Refreni 2x
O marre t'koft marre per ty,
Me tradhtin tende zemren ma ke thy

Gjanat po dihen s'kam qka me than,
Ndergjegjjen tande n'gjithqka e kam lan
Paskan pas t'drejte kur m'paskan than,
Se nuk ja vlen un me ty me kan,

Refreni 4x
O marre t'koft marre per ty,
Me tradhtin tende zemren ma ke thy


Ky tekst u dërgua nga  tinnab04   shpetimtoshi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018