A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Cool (Kull)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/12/2015

2015-12-09T18:00:03

Hiti i zemres po ndryshohet
per dashnin kur po knohet
Me ket ritem po knojm krejt
se dashnia asht e shenjt

kull kull bre njeri
oh hajde bashk e
knojm refrenin

Kull ,kull bre njeri
oh hajde bashk sonte
ta knojm refrenin

2x(ref)
Oh hajde bashk me knu
krejt oh se dashnia
osht e shenjt

Asgje njejt s'ekziston
veq dashnia mir na bon

Ket ritem e
knojm krjet
Oh Se Dashnija
asht e shenjt

Kur, kur prej njeri
oh hajde bashk e knojm
refenin

Kur, kur prej njeri
oh hajde bashk sonte
ta knojm refrenin

2x(ref)
Oh hajde bashk me knu
krejt oh se dashnia
osht e shenjt

Kur, kur prej njeri
oh hajde bashk e knojm
refrenin

Kull, kull bre njeri
oh hadje bashk sonte
ta knoj refrenin

2x(ref)
Oh hajde bashk me knu
krejt oh se dashnia
osht e shenjt


Ky tekst u dërgua nga Anisa Berisha
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018