A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - N'dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/05/2016

2016-05-29T10:00:18

Këngë e albumit:

"Kot E Ke"


Ty te du, jetoj me tjetren
nje realitet qe ma nxiu jeten
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa
Ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa.

N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu
N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu

Po dorzohem keq jam thy
e pranoj nuk mundem pa ty
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa
ne ket gjendje qe kam ra
as dushmanin s'du me pa
as dushmanin s'du me pa.

N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu
N'dashuri jam i denum
hakun tand kam me pagu


Ky tekst u dërgua nga Leotrim & Miranda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018