A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - S'du Me Ni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2016

2016-07-07T20:59:46

Këngë e albumit:

"Kot E Ke"


Po me thote shoqnia
e pat edhe puna jote
qysh e lidhe zemren tone
a e din vetes cka i bone

Ju e dini çka bon dashnia
pse po merrni me punet e mia
pse rehat nuk po me leni
ndryshe folni e ndryshe jeni

(Ref: x2)
Sdu me ni
Sdu me ni
ju çka folni
zemrën teme se kuptoni
Sdu me ni
Sdu me ni
per kërkon
Zemra jeme shum e don

Po me thote e gjithe shoqnia
te ndryshoi krejt dashuria
ju o shoqen kritikoni
dini mire se po gaboni

Ju e dini çka bon dashnia
pse po merrni me punet e mia
pse rehat nuk po me leni
ndyrshe folni e ndryshe jeni

(Ref: x3)
Sdu me ni
Sdu me ni
ju çka folni
zemrën teme se kuptoni
Sdu me ni
Sdu me ni
per kërkon
Zemra jeme shum e don


Ky tekst u dërgua nga  ALDOooo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018