A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda & Vjollca Haxhiu - Bohet Mir


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2016

2016-07-12T16:00:01

Më Shumë Nga

Vjollca Haxhiu


[Meda:]
N'dashni kriza eshte normale
je xheloze pa rrugedalje je xheloze pa rrugedalje

[Vjollca:]
Toleranc Toleranc per ty ska mbet
problemet zgjedhi qysh i bane vet problemet zgjedhi qysh i bane vet

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.

[Meda:]
N'dashni problemet jane normale nese dojm na gjejm rrugdalje nese dojm na gjejm rrugdalje

[Vjollca:]
Arsyje arsyje qdo here kerkon me fjal te embela prap me sheron me fjal te embela prap me sheron

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.

[REF. Meda & Vjollca:]
Bahet mire bahet mire Qdo fillim asht i veshtir
Bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska
bahet mire bahet mire qdo fillim asht i veshtir bahet mire ke me pa dashni pa gabime ska.


Ky tekst u dërgua nga Drena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018