A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Dashnia Eshte Fat

Audio

Video Link

Meda - Dashnia Eshte Fat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2016

2016-07-08T16:21:58

Këngë e albumit:

"Kot E Ke"


Qka me t'than diqka
Met than ti Zemer se beson
Se nkraht e mi ki me ni dashnin
Sdi qka me t'than diqka
Met than ti Zemer se beson
Se nkraht e mi ki me ni dashnin

Ref: (2x)
Hiq mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnis

Zemer qka pret Jo si kemi ne dy jet
Kjo pun ska inat dashnia esht fatt
Zemer qka pret Jo si kemi ne dy jet
Kjo pun ska inat dashnia esht fatt

Ref: (4x)
mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnis
Hiq mos u mundo per kurgjo mos ta nin
Jo mos ja moho ti zemres dashnin


Ky tekst u dërgua nga Leonora Thaqi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018