A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - E Mallkuar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2016

2016-07-07T17:29:58

Këngë e albumit:

"Kot E Ke"


O n'dashni mos lidh merak
Zemra s'bahet kurr rahat (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)

Pa dashni jom si ne bela
Kam ra n'hall qka me ba (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)

Refreni:
E mallkuar qofsh ah moj dashni
Ti buzeqeshjen time mua ma ke ngri (x2)


Ky tekst u dërgua nga TheLeader
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018