A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Moj Esnafe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2016

2016-11-20T17:00:00

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


Me Dy llafe me dy llafe
Ti ma hjek lakun prej qafe
Semundjet vin nga perendia
Ah ti me smure nga dashuria

REF. x2:
Moj esnafe Moj esnafe
Hajt niher kapem perqafe
Veq niher o shpirti i jem
Knaqe ti ket zemren tem

Llafet e tua zemra e jem
Jane Ilaq Per Shpirtin tem
Semundjet vin nga perendia
Ah ti me smure nga dashuria

REF. x2:
Moj esnafe Moj esnafe
Hajt niher kapem perqafe
Veq niher o shpirti i jem
Knaqe ti ket zemren tem


Ky tekst u dërgua nga Vlonjat Dvorani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018