A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Pse Nuk Je E Jemja

Live Video

Video Link

Top 200

Meda - Pse Nuk Je E Jemja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2016

2016-12-05T16:00:04

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


Syte po me qajne don me mu nal fryma
Kur Me the bashk mo nuk e shtyjna
Syte po me qajne don mem plas zemra
Pse nuk don mo me kan e jemja

Ref:
Vdeksha mos kofsha pa ty mos jetofsha
I lutna Allahut pa ty mos mem qel sabahu
Vdeksha mos kofsha pa ty mos jetofsha
I lutna Allahut pa ty mos mem qel sabahu

Zemra mdhem e mpikon loti
Mos mu ndaj se te vret Zoti
Syte po me qajne don mem plas zemra
Pse nuk don mo me kan e jemja

Ref:
Vdeksha mos kofsha pa ty mos jetofsha
I lutna Allahut pa ty mos mem qel sabahu
Vdeksha mos kofsha pa ty mos jetofsha
I lutna Allahut pa ty mos mem qel sabahu


Ky tekst u dërgua nga Vlonjat Dvorani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018