A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Shans Nuk Ki


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  26

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/06/2017

2017-06-24T15:00:05

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Ghulo

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"N'extrem"


Syt nuk te pane
Zemra e ka ndi
Mbrapa shpines
Ti me bane tradhti

Fryma ndalet
Per ty kur flas
Paraftyrohet buzeqeshja jote
Fat

Ref.
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni

Shpirt o zemer
A te kam mire
Ti pa ndjenja
Me paske thirr

Me zemer te thyer
Nje pytje kam
A e meritova
I tradhtum me kan

Ref.
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni
O shance nuk ki
Ti me gjet mat mire dashni


Ky tekst u dërgua nga Yllza Baftiu
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018