A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - C'ka Me Ba


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2017

2017-07-04T16:00:06

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Ghulo

Këngë e albumit:

"N'extrem"


Tok e Qielli, N'kry m'kan Raa
Kur me the du me u ndaa,
Qenka Liigj i pa Shkruum,
Njeher Dashurohesh ne njeri T'gabuum.

REF: 1
C'ka me ba ,C'ka me ba,
Veq po Lutna mos me u ndaa,
C'ka me ba, C'ka m'ka gjet ndarjen kurr
Se pranoj per jeet,

Zot o Zot
Cka me ndodhi muuu
As ne enderr ndarje skam mendu
Qenka Ligj i pa shkruuum
Njeher Dashurohesh ne njeri T'gabuuum

REF: 2
C'ka me ba, C'ka me ba
Veq po Lutna mos me u ndaa
C'ka me ba ,C'ka m'ka gjet
ndarjen kurr se pranoj per jeet.

REF: 3
C'ka me ba, C'ka me ba
Veq po Lutna Mos me u ndaa
C'ka me ba, C'ka m'ka Gjett
Ndarjen kurr se pranojj per jeett.


Ky tekst u dërgua nga Festi sinani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018