A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Meda - Nafakli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2017

2017-06-23T23:29:23

Muzika:

Alban Furtuna

Teksti:

Ghulo

Teksti:

Ilir Berani

Këngë e albumit:

"N'extrem"


O M'Ka Lind Nona Me Yll Në Ball,
O Veç Me Ty Zemra Ka Ra N'Hall

I Mjeri Un, Sa Mir Jam N'Kom,
O Rash N'Dashni Belaja M'Ka Zo

Nafakli, Nafakli Unë Jam,
Po Me Ty, Veç Me Ty Fat Spo Kam
Nafakli, Nafakli M'Ka Bo Nona,
Po Me Ty, Veç Me Ty Rehat Su Bona

O Veç Një Her, Ndalu Mendo,
Dashnis Problemet Jo Mos i Krijo
I Mjeri Un, Sa Mir Jam N'Kom,
O Rash N'Dashni Belaja M'Ka Zo

Nafakli, Nafakli Unë Jam,
Po Me Ty, Veç Me Ty Fat Spo Kam
Nafakli, Nafakli M'Ka Bo Nona,
Po Me Ty, Veç Me Ty Rehat Su Bona

Nafakli, Nafakli Unë Jam,
Po Me Ty, Veç Me Ty Fat Spo Kam
Nafakli, Nafakli M'Ka Bo Nona,
Po Me Ty, Veç Me Ty Rehat Su Bona


Ky tekst u dërgua nga Klejdi Kazazi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018