A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Meda - Ni Selam


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/12/2017

2017-12-02T18:00:00

Muzika:

Miti Geci

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Një Selam"


Flas per ty e nuk flas me ty
Qellimisht zemren ma ke thy,

Flas per ty e nuk flas me ty
Qellimisht zemren ma ke thy.

O ti mundesh, mundesh me gjet
Tjeter dashni por t'kalumen,
t'kalumen me mu nuk mundesh me fshi,

O ti mundesh, mundesh me gjet
Tjeter dashni por t'kalumen,
t'kalumen me mu nuk mundesh me fshi

1Ni selam, 1ni selam nga une e ki
mos m'le, vet mos m'le vet se gabime ki,
1Ni selam, 1ni selam per ty e kam
askujt tjeter Askujt tjeter
dashni nuk i Fal.

N'betimin tend majta shpres
Dashni t'maskume u preva n'bese
premtimin tend majta shpres
dashni t'maskume u preva n'bes

O ti mundesh, mundesh me gjet
Tjeter dashni por t'kalumen,
t'kalumen me mu nuk mundesh me fshi,

O ti mundesh, mundesh me gjet
Tjeter dashni por t'kalumen,
t'kalumen me mu nuk mundesh me fshi

1Ni selam, 1ni selam nga une e ki
mos m'le ,vet mos m'le vet se gabime ki,
1Ni selam, 1ni selam per ty e kam
askujt tjeter Askujt tjeter
dashni nuk i Fal.


Ky tekst u dërgua nga Bahri Trena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018