A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Falëm  (Feat. Vjollca Haxhiu)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/06/2018

2018-06-29T15:00:03

Featuring

Vjollca Haxhiu

Muzika:

Granit Gashi

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Fatmir Muja

Këngë e albumit:

"Njo Po Njo"


[Meda:]
Me ty u ngrita, pa ty u poshtërova
Rand gabova, rand gabova
Si ty dashni skam pas në jetë
E para dhe e fundit ke me mbetë

[Vjollca:]
Dashni e vjetër, plagë e re
Sa her të shoh, për sgjalli hy në dhe
Me u bashku jo nuk le vend
Per dhimbjen time vonë t'paska ra n'mend

[REF.:]
[Meda:]
Falëm falëm afër teje ndalem
[Vjollca:]
Falja e lutja të pranohet
Burri burr veq n'dashni dorezohet

[Meda:]
Gabimi falet e jeta s'ndalet
Po plaga po dhemb o shpirti jem

[Vjollca:]
E harrume le të mbes
Qofte gabimi i fundit në jetë

[REF.:]
[Meda:]
Falëm falëm afër teje ndalem
[Vjollca:]
Falja e lutja të pranohet
Burri burr veq n'dashni dorëzohet


Ky tekst u dërgua nga AmiKartolina (2)

U krijua nga 123 2018-07-08 16:21:52
[Meda:]
Falëm falëm afër teje ndalem
[Vjollca:]
Falja e lutja të pranohet
Burri burr veq n'dashni dorezohet
U krijua nga Dreni 2018-07-04 15:08:59
Me ty u ngrita, pa ty u poshtërova
Rand gabova, rand gabova
Si ty dashni skam pas në jetë
E para dhe e fundit ke me mbetë

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018