A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Njo Po Njo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2018

2018-07-05T16:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Granit Gashi

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Ghulo

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Njo Po Njo"


Pak pak mendjen e ke rrit
Ah moj zemër u të du me shpirtë
Po de po faji ti nuk ki
Unë vet t'kam lazdru
tu than s'ka si ti.

[REF. 2X:]
NJO PO NJO NANA T'KA BA
O MA TË MIRË PËR MUA NUK KA
NJO PO UNË T'KAM TY
KAM ME TË RUJ SI KTA DY SY.

O po mirë me dashnin tem
I lutna ZOTIT msyshi mo të na zën.

Po de po faji ti nuk ki
Unë vet t'kam lazdru
tu than s'ka si ti.

[REF. 2X:]
NJO PO NJO NANA T'KA BA
O MA TË MIRË PËR MUA NUK KA
NJO PO UNË T'KAM TY
KAM ME TË RUJ SI KTA DY SY.

[REF. 2X:]
NJO PO NJO NANA T'KA BA
O MA TË MIRË PËR MUA NUK KA
NJO PO UNË T'KAM TY
KAM ME TË RUJ SI KTA DY SY.


Ky tekst u dërgua nga DreniKartolina (4)

U krijua nga DREN1 CHannel 2018-09-07 04:49:17
Faji ti nuk ki
Unë vet t'kam lazdru
tu than s'ka si ti
U krijua nga DREN1 2018-08-08 14:14:32
NJO PO NJO NANA T'KA BA
O MA T'MIRË PËR MU NUK KA
NJO PO NJO UNË T'KAM TY
KAM ME T'RUJT SI KTA DY SY
U krijua nga Aniki 2018-07-24 05:08:16
Ah moj zemër u të du me shpirtë
U krijua nga Azdren 2018-07-05 12:55:04
O po mirë me dashnin tem
I lutna ZOTIT
msyshi mo të na zën.

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018