A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Meda - Hajt Please


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2018

2018-07-06T16:00:01

Muzika & Orkestrimi:

Alban Furtuna

Teksti:

Ghulo

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Njo Po Njo"


Sherr prej meje tybe s'ka, tybe s'ka, tybe s'ka
Thjesht xheloze du me t'ba, du me t'ba, du me t'ba ngucakeq valla jam, valla jam, valla jam
O dashni t'madhe per ty kam, per ty kam, per ty kam

Ref:
Hajt, hajt, hajt please
Falju ti hatrit dashnis
Hajt, hajt, hajt please
Perqafom hatri dashnis...(x2)

Ani, ani ti bllokom vec gabon, gabon, gabon
Ani, ani cka dush bom jo, jo ndjenjat s'mi ndryshon
U sa keq valla jam, valla jam, valla jam
O dashni t'madhe per ty kam, per ty kam, per ty kam

Ref:
Hajt, hajt, hajt please
Falju ti hatrit dashnis
Hajt, hajt, hajt please
Perqafom hatri dashnis...(x2)


Ky tekst u dërgua nga Andi FETAKartolina (2)

U krijua nga Nisi 2018-07-24 11:12:13
O dashni t'madhe per ty kam
U krijua nga Azdreni 2018-07-07 20:57:44
Hajt, hajt, hajt please
Falju ti hatrit dashnis
Hajt, hajt, hajt please
Perqafom hatri dashnis

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018