A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Meda - Inshallah


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2018

2018-07-06T15:00:13

Këngë e albumit:

"Njo Po Njo"


Zoti t'rujt zemra jem
Keq m'ke bo po s'muj me t'nem
Po at koh kurr s'kam me harru
Sa t'kam ymer me jetu

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

Po don Zoti mendjen ti e ndrron
Me u kthy te zemra qe te don
Po at koh kurr s'kam me harru
Sa t'kam ymer me jetu

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

[Ref. 2x:]
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron


Ky tekst u dërgua nga Kalosh.TKartolina (2)

U krijua nga Dreni 2018-07-09 06:41:58
Po don Zoti mendjen ti e ndrron
Me u kthy te zemra qe te don
Po at koh kurr s'kam me harru
Sa t'kam ymer me jetu
U krijua nga Dreni 2018-07-07 15:27:10
Inshallah inshallah
Zoti hajr e ban
Sot e 100 vjet
Kjo zemer nuk t'harron

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018