A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  •  
Megi Lumi është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Sadbere Gagica Spahija

Sara Ibrahimi

Florentina Zukaj

Aurela Uka

Yllka Kastrati

Jehona Gashi

Erza L Rudaku

Enxhi Krasniqi

Njomza Fetahaj

Gresa Rudaku


Tags: Megi Lumi

Megi Lumi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018