A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Melani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 13 Prill 2012, Melani publikon videoklipin "Koha Dhe Harresa". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 9 Tetor 2013, Melani publikon videoklipin "Ti Vjen", në bashkëpunim me Izo. Më datë 2 Mars 2017, Melani publikon videoklipin "Bom Bom". Më datë 12 Shkurt 2018, Melani Dalipaj & Romi publikojnë videoklipin "We Go"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Olidena

Olgera Lleshaj

Hersiana Matmuja

Evi Reçi

Manjola Nallbani

Jeta Faqolli

Eneda Tarifa

Rezarta Shkurta

Rovena Dilo

Ingrit Gjoni


Tags: Melani, Melani Dalipaj, Meli Dalipaj, Melani Shoraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018