A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Melani
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: pop

Melani është këngëtare e njohur. Më datë 13 Prill 2012, Melani publikon videoklipin "Koha Dhe Harresa". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 9 Tetor 2013, Melani publikon videoklipin "Ti Vjen", në bashkëpunim me Izo.

Më datë 2 Mars 2017, Melani publikon videoklipin "Bom Bom".

Më datë 12 Shkurt 2018, Melani Dalipaj & Romi publikojnë videoklipin "We Go".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018