A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Melinda Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Melinda Ademi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Ka befasuar jo vetëm jurinë e spektaklit të famshëm televiziv ‘American Idol’ por edhe mbarë shikuesit, jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për historinë që bart. 16-vjeçarja nga Kosova Melinda Ademi, ka rrëfyer historinë e saj që kur familja vendosi të largohej nga Kosova, gjatë luftës e deri tek ëndrrat për t’u bërë një këngëtare e madhe. Në videon e shfaqur nga ‘Fox TV’, vajza tregon për momentet e largimit të saj nga Kosova nd...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Besiana Tolaj

Tayna

Anxhelina Hadergjonaj

Shamsah

Zelma

Dafina Kastrati (Gjermani)

Enisa

Valentina Ajdari

Njomza Vitia

Mimoza (US)


Tags: Melinda Ademi, American Idol

Melinda Ademi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018