A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mensur Kadriu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Mensur Kadriu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne, ilahi dhe tallava. Në vitin 2004, Mensur Kadriu publikon albumin "Ti Pran Meje". Në vitin 2005, Mensur Kadriu publikon albumin "Kush Je Ti". Në vitin 2006, Mensur Kadriu publikon albumin "Amanet". Në vitin 2007, Mensur Kadriu publikon albumin "Aman Aman". Më datë 29 Tetor 2012, Mensur Kadriu publikon videoklipin "All-Llahu Na Krioi". Më datë 5 Nëntor 2012, Mensur Kadriu & Iliriani publikojnë videoklipin "Facebook". Më datë 9 Nëntor 2012, Mensur Ka...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Aman Aman (2007)

Amanet (2006)

Kush Je Ti (2005)

Ti Pran Meje (2004)

Ne Vetmi

Te Dua

Jeto Si Njeri


» Dërgo Një Këngë »

Malli
Nata E Kanes
Jetimi
Stile T'rona
Mir Se Erdhe Ramzan
Jepi Gaz
Koha Per Pushim
Babi Im
Panamera
Jet Moj Jet


Artistë Të Ngjashëm:

Shpend Latifi

Sadat Ameti

Lindon Berisha

Nusret Kurtishi

Zait Aliu

Ylber Qaili

Shkodran Tolaj

Snow Black

Argjent Marku

Ergin Iseni


Tags: Mensur Kadriu

Mensur Kadriu në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018