A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Mentor Kurtishi - Kthehu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Takimi I Pa Pritur"


nese n'zemren tende
ende jetoj un
KTHEHU perseri
se te dua shum

nese n'jeten tende
ende te mungoj
dije se as un
pa ty mir s'jetoj

ref:kthehu kthehu kthehu prap
se pa ty po qaj qdo nat
kthehu kthehu kthehu o shpirt
se pa ty po qaj qdo dit

kthehu kthehu kthehu prap
se pa ty po qaj qod nat
kthehu kthehu kthehu o shpirt
se pa ty po qaj qdo dit

nese n'zemren tende
ende jetoj un
KTHEHU perseri
se te dua shum

nese n'jeten tende
ende te mungoj
dije se as un
pa ty mir s'jetoj

ref


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018