A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mergimii

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mergimii është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Mars 2016, Mergimii publikon videoklipin "Rrini Ku Jini"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lummy Official

Liricool

Kizerr

Kleny

El Cya

Jj Gangster Dogg

Frensino

Obyaw

Berat Keqa

Master


Tags: Mergimii

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018