A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merita Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Merita Latifi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 11 Shkurt 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Ndjenjat". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 28 Prill 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Martesa Pa Dashni". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 12 Maj 2018, Merita Latifi publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eranda Bytyqi

Eda Maliqi

Lorena Rusinovci

Enea Jakupi

Biondina Latifi

Viola Qelaj

Olta Selimi

Anastasja Skënderaj

Ardita Begu

Blerona Hajdini


Tags: Merita Latifi

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018