A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merita Latifi
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: popullore vajtuese

Merita Latifi është këngëtare. Më datë 11 Shkurt 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Ndjenjat". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 28 Prill 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Martesa Pa Dashni". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Më datë 12 Maj 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Oj Nafaka Jeme".

Më datë 2 Qershor 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Lotet E Mija".

Më datë 4 Gusht 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Besën Tënde".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018