A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Merita Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Merita Spahiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Dhjetor 2013, Merita Spahiu publikon videoklipin "Zemren E Shite". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Nëna e

Albatrit Muqiqit

Bashkëshorte e

Nysret Muçiqit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lumnije Krasniqi

Arjeta Sejdiu

Elmaze Jashari

Arjana Leti

Zhade Tirona

Kumrie Biba

Drita Jetishi - Sahiti

Marjana Hila

Elma Halili

Nesa Omaj


Tags: Merita Spahiu, Merita Muqiqi, Merita Muçiqi, Merita Muciqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018