A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Merso G është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Dhjetor 2017, Merso-G merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "1000 Vjet". Më datë 11 Korrik 2018, Merso G publikon videoklipin "Dit E Nat", në bashkëpunim me Joni....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Noname

Shkrepi

Kedy

1keyy

Feral

Yakuza

Kley

J.B.

Golden

Qeyson


Tags: Merso-G, Merso G

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018