A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meti Mustafa

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Meti Mustafa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Qershor 2019, Meti publikon videoklipin "Flak Flak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arsim Latifi

Vali Demiraj

Amir Rexhepi

Gjergj Tunaj

Reli Mborjes

Kujta

Lindi Baksi

Omar

Xhavit Gjikollaj

Arsen Mani


Tags: Meti Mustafa, Meti

Krijo Një Kartolinë