A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mevlude Ajeti Hiseni

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Mevlude Ajeti Hiseni është një shkrimtare. Ajo eshte e martuar dhe nene e dy femijeve. Jeton ne gurbet dhe qe pak vite qe i ati i saj nuk jeton me....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Anjeza Sakaj

Elona Çuliq

Erjola Kola

Loranda Fejzullai

Belantina Venari

Anida Rexha

Ajete

Eriona Kolica

Ditaa

Eriona Krasniqi


Tags: Mevlude Ajeti Hiseni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018