A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mevlude Ajeti Hiseni
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Janar 1986
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Nuk ka akoma asnjë votë

Mevlude Ajeti Hiseni është shkrimtare. Ajo eshte e martuar dhe nene e dy femijeve. Jeton ne gurbet dhe qe pak vite qe i ati i saj nuk jeton me.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018