A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Migena Rinxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Migena Rinxhi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Migena eshte nje kengetare e pelqyer ne diaspore, po ashtu dhe ne Shqiperi. Ajo ka filluar te kendoje qe ne moshen 15 vjece sepse e ka patur gjthmone pasion kendimin. Më datë 29 Dhjetor 2016, Migena Rinxhi publikon videoklipin "Te Kam Perjete". Muzika e këngës u punua nga Edi Balili, teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edi Balili. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 14 Nëntor 2017, Migena Rinxhi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enia

Ayssel Kristuli

Jenny Jonas

Sara Kapo

Brikey

Ardita Begu

Aida Gashi

Keisi

Iva Aliko

Eli Qorri


Tags: Migena Rinxhi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018