A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Migena Rinxhi - Dashnia Dashnia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/11/2018

2018-11-30T21:53:46

Këngë e albumit:

"Era E Parfumit"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dashnia Dashnia" kënduar nga Migena Rinxhi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dashnia Dashnia".
Videoklipi nga Migena Rinxhi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aferdita Demaku, Yll Demaj & Asim Gashi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

[Aferdita:]
Pa faj zemra dashuron
Del dikush dhe e qorton
Mos i thuj tjetrit qka bane
Pa e vujt ne zemren tane

2x:
Ah dashnia, dashnia nuk pyt
vjen e ti mbyll syt
Te ngjall e te mbyt


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019