A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Adelajda & Mikel Elmazi - Goca Babit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2019

2019-01-12T01:26:40

Muzika:

Mandi

Orkestrimi:

Festim GiciNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Goca Babit" kënduar nga Adelajda & Mikel Elmazi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Goca Babit".
Videoklipi nga Adelajda & Mikel Elmazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019