A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Milaim Mezini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Milaim Mezini është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 1994, Milaim Mezini & Mahmut Ferati publikojnë albumin "Rrojm Me Shpres". Më datë 18 Maj 2012, Milaim Mezini & Mahmut Ferati publikojnë videoklipin "Moj E Mira Qufurake". Më datë 27 Nëntor 2012, Milaim Mezini publikon videoklipin "Gëzuar 100 Vjetori". Më datë 15 Dhjetor 2012, Milaim Mezini publikon videoklipin "Vëllezërit Kurtaj". Më datë 24 Korrik 2013, Milaim Mezini publikon videoklipin "Jehon Kënga E Pavarsisë". Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Rrojm Me Shpres (1994)


» Dërgo Një Këngë »

Dy Lulëkuqe Një Bojë Peme
Moj E Mira Qufurake
Do Ta Nisim Dasmën
Jam Avni Zharku
Isha Shum I Ri
Vëllezër Të Idealit (Vëllezërit Çaka)
Pa Dëshmorë, S'ka Tokë Të Lirë
Sahit Uka
Fatmir Fejzullahu (Atlantiku)
Agimi I Lirisë

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Mexhait Ramadani

Sallah Shabani

Ardian Isufi

Isa Gashi

Nazim Dulatahu

Zenel Doli

Esat Ruka

Adnan Aliu

Zait Aliu

Agon Nimani


Tags: Milaim Mezini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018