A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Shkodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1781
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Mimoza Shkodra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Mimoza Shkodra është një këngëtare kosovare e njohur për këngët "Ndarja", "Burrat nuk Jane Si Ti" dhe "Pare Pare". Në vitin 2002, Mimoza Shkodra publikon albumin "Te Dua". Në Dhjetor 2009, Mimoza Shkodra merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "E Ke Nje Vend". Në Dhjetor 2010, Mimoza Shkodra merr pjesë në Zhurma Show 2010 me këngën "Ndarja". Në vitin 2010, Mimoza Shkodra publikon albumin "Bojna Dasem". Më datë 25 Janar 2012, Mimoza...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-E fejuara e

Seldi Qalliut

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live 2017 (2017)

Live (2013)

Bojna Dasem (2010)

Te Dua (2002)

S'me Pelqen

Dasme Madhe


» Dërgo Një Këngë »

Dashni
Ndarja
Mu Ma Le Fajin
Burrat Nuk Jane Si Ti
E Urrej
Sa Kujtime
E Ke Nje Vend
Fllad Veror
Pika Ime E Nxehte


Përkthime (10)


Artistë Të Ngjashëm:

Gresa Behluli

Albulena Ukaj

Elona Leka

Xhoi Kallaverja

Aurora Ndoj

Fjolla Morina

Drenusha Latifi

Jehona Sopi

Besa Morina

Adelina Thaçi


Tags: Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë